.

.

DIY Силиконски Калапи 55 Lattices Мултифункционален Срцето Чоколадо Мраз бикарбоната Бисквит Бонбони Калапи Алатки

DIY Силиконски Калапи 55 Lattices Мултифункционален Срцето Чоколадо Мраз бикарбоната Бисквит Бонбони Калапи Алатки

DEN 71.00
DEN 90.72
-22 %
Од стока

DIY силиконски калап 55 lattices срцето чоколадо мувла мраз бикарбоната бисквит бонбони мувла 1. Ние користиме високо квалитетни силиконски материјал, и има положено ФДУ и SGS сертификација. 2. Објектот може да издржи температура опсег : -40~200 целзиусови степени. 3. тоа's невкусна, не-токсични, анти-прашина, трајни, не пенетрација, лесен за чистење 4. Тоа може да го користите во рерна, микробранови печки, dishwashers и фрижидери 5. Тоа's лесно да се справи со Производ големина : 18.5 * 11 * 1.4 cm Дупка големина : 1.5*1.2 СМ производ тежина : 60g
'
' '

Бренд Име:
МИС РОУЗ
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
SICM-215-7
Тип:
Торта Алатки
R

Купувачите избираат и