.

.

Турбополнач RHF4H VT10 1515A029 VC420088 Турбо кертриџ за Мицубиши L200 2.5 TD (2005- ) 133 Кс VT10

Турбополнач RHF4H VT10 1515A029 VC420088 Турбо кертриџ за Мицубиши L200 2.5 TD (2005- ) 133 Кс VT10

DEN 4171.00
DEN 5280.00
-21 %
Од стока


Турбополнач RHF4 H VT10 1515 A029 VC420088 Турбо кертриџ за Мицубиши L200 2.5 TD (2005- ) 133 Кс VT10
Турбополнач Дел Број : IHI RHF4 CHRA, VT10 / VC420088 / VB420088 / VA420088 / 1515 A029, VT-10, VT 10

L200-Година:
2011,2009,2008,2012,2013,2014,2010
Објектот Тежина:
1.5
Специјални Функции:
моторот
Поставување на Возило:
моторот турбополнач
Производителот Дел Број:
VT10 / VC420088 / VB420088 / VA420088 / 1515A029
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
Земја/Регион на Производство:
Кина (Копно)
Објектот Ширина:
15
Објектот Висина:
15
Другиот Дел Број:
VA420088 / 1515A029
Материјал Тип:
железо к18
Објектот Должина:
16
Мицубиши Модел:
L200
Осветленост Дел Број:
VC420088 / VB420088
Гаранција:
12 месец
Materinal:
железо к18
Дел Број 1:
VT10 / VC420088 / VB420088 / VA420088 / 1515A029
Дел Број 2:
VC420088 / VB420088
Дел Број 3:
VA420088 / 1515A029
тип 1:
турбо полнење / турбо core
тип 2:
турбо chra / турбо кертриџ
ОДГОВАРА ЗА:
за Мицубиши L 200 2.5 TD 4D5CDI 98Kw 2005 - турбина
Одговара за 2:
За Мицубиши L 200 2.5 TD
R

Купувачите избираат и