.

.

EVERSO Бања Туш Тапа Поставите Водопад Туш Чешми Thermostatic Мешање Вентил Thermostatic Туш Миксер

EVERSO Бања Туш Тапа Поставите Водопад Туш Чешми Thermostatic Мешање Вентил Thermostatic Туш Миксер

DEN 1674.00
DEN 1674.24
-0 %
Од стока


боја:
Светло Сива
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Хром
Големина:
201-300mm
Стил:
Современа
Површински Третман:
Полиран
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Број На Модел На:
S2877000910
Функција:
Thermostatic Чешми
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Бренд Име:
everso
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Dual Носителот Двојна Контрола
Надворешниот Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тежина:
1300g
Тип:
Бања & Туш Чешми
Инсталирајте тип:
Монтажа На Ѕид
Вентил Mateial :
Керамички
Бања & Туш Тапа Тип:
Изложени B & S Чешми
Тело Материјал:
Дувачкиот
Површина По Завршувањето:
Хром
Површински Третман:
Полиран
Го инсталирате на владата:
1
R

Купувачите избираат и