.

.

10 нерѓосувачки челик Плоштадот Таванот Монсуните туш thermostatic вентили со месинг Рачен туш 9003

10 нерѓосувачки челик Плоштадот Таванот Монсуните туш thermostatic вентили со месинг Рачен туш 9003

DEN 18240.00
Од стока


Брендови : Tuboom
Материјал : Нерѓосувачки челик
Функција : Настинка /Топла префрлате
Со нерѓосувачки челик врвот туш
Со рачен туш

Туш форма:
Плоштад
Број На Модел На:
9003
Бренд Име:
tuboom
Површина По Завршувањето:
Хром Позлатен
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Купувачите избираат и