.

.

480pcs/многу расположливиот Цигара Носителот на Филтерот за Високо-ефикасна филтрација здрава тутун за пушење цигари ампер филтер совет

480pcs/многу расположливиот Цигара Носителот на Филтерот за Високо-ефикасна филтрација здрава тутун за пушење цигари ампер филтер совет

DEN 2850.00
DEN 3167.04
-10 %
Од стока

Високо-Ефикасен Филтрација Пластични Тутун Цигари Филтер Држач за Пушење Додатоци Ова е со Добар квалитет,не лошиот квалитет на цигари филтер. Сосема нов и висок квалитет. нема штетни хемиски супстанции. Ефикасно филтер, катран и други штетни прашања кога ќе се пушењето, без промена на оригиналниот вкус на цигарите. Филтер Цигара Совет го прави пушењето помалку штетна, има стандарден цигара убаво. Заштита на вас и вашето семејство здравје. Материјал : храна-оценување на Пластични Боја : Случајни Боја,ние ќе ја испрати на бои според нашите акции.Ви благодариме Пакет се Вклучени : 1 X Цигари Филтер,постојат 10pcs во секој мал пакет,и 24 мал пакет во еден голем пакет Толку 1 lot=24 мал пакет=240pcs филтер
Гаранција & Се Враќа
1. Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под испитување пред тие да бидат испратени. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
2.Ако постојат некои изработка или материјал за дефекти со производи, ве молиме контактирајте со нас прво , ние ќе размена или да нуди и други решенија за вас да се направи избор.
3.Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање.

Обликот:
Директно Тип
Бренд Име:
HGHRC
Број На Модел На:
чадот од цигари Филтер Филтрација
Материјал:
Пластични
боја:
како се покаже слика
Име:
цигари Филтер држач
Функција:
чадот од тутун Пепел Филтрација
Објектот:
пушењето цевка додатоци
Функција:
расположливиот Цигари Филтер Држач
функција 1:
Високо-ефикасен филтрација цигара чистење
функцијата 2:
расположливиот цигара носителот
Функцијата 4:
Пушењето цевка Филтер катран Филтрација
R

Купувачите избираат и