.

.

Noisydesigns бел коњ 3D Печатење Ранец за Тинејџерите студент Симпатична Книга Торба Деца Училишниот Ранец Прилагодите слика schoolbag

Noisydesigns бел коњ 3D Печатење Ранец за Тинејџерите студент Симпатична Книга Торба Деца Училишниот Ранец Прилагодите слика schoolbag

DEN 816.00
DEN 1631.04
-50 %
Од стока


Тип На Објект:
Училиште Кеси
Затворање Тип:
Патент
Тип:
РАНЕЦ
Бренд Име:
noisydesigns
Шаблон Тип:
Цртан филм
Објектот Тежина:
370g
Материјал Состав:
85% Полиестер, 15% Памук
Објектот Должина:
28cm
Објектот Ширина:
13cm
Главен Материјал:
Платно
Пол:
Момчиња
Број На Модел На:
C
Објектот Висина:
40cm
Itye:
Училиште торба
Затворање Тип:
Патент
Пол:
момчиња, девојки, Унисекс
Главен Материјал:
85% Полиестер и 15% Памук
дизајн:
Картон Печатење
Моден:
Смешни Print / Живописни Кеси
Ранец тип:
мека ранец
кориснички:
Yes
Прилагодено/трговија на големо:
Можете да додадете ваши сопствени слики на вашата торба
Функција:
Училиште / Дневно / Туристички Ранец
R

Купувачите избираат и