.

.

Кожен Појас Удар 2-5мм Вдлабната Кожа Дупка Удар Поставите Leatherworking Песна Алатки Секачи се Вклопуваат Види Бендови Перфоратор

Кожен Појас Удар 2-5мм Вдлабната Кожа Дупка Удар Поставите Leatherworking Песна Алатки Секачи се Вклопуваат Види Бендови Перфоратор

DEN 462.00
DEN 660.00
-30 %
Од стока

Опис Материјал : Јаглероден Челик Големина : 10 CM X 1.1 CM / 4" X 0.4" Удар :2mm, 2,5 mm, 3mmm, 3.5 мм, 4mm, 4.5 мм, 5mm Боја : Црна Пакет се Вклучени : 1pc x Кожа Дупка Удар Поставете Функција Fluted за лесно отпуштање на отпадот. 7 различни големини за да одговараат на повеќето било работа. Обезбедува единствен чисти дупки во секое време. откачи и земјата од цврсти акции не се фрли. појачани/топлина третираат за рабови кои престојуваат knifeedged Не треба да се исчисти од секое време, може да се задржи на удирање без запирање. Совети : тоа е најдобро да се користи средна густина парче од дрво или пластика како backer. Заштита на вашата работна површина и го продолжи животот на алатката. Нежно резултат круг со користење на удар (пресврт во правец на стрелките на часовникот и контра стрелките на часовникот) бидете сигурни дека ова е местото каде што сакате вашиот дупка Хит на задник на дупка удар со стандардна чекан. Некои материјали ќе бара потешко удар од другите. многу лесен за употреба. Превозот и Испорака 1) Повеќето од вашите парцели ќе биде бесплатен превозот од Кина пост или Сингапур Пост ако тежина подолу 2kgs, Должина подолу 60см. 2) Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со Даноци Бесплатно или Пониски давачки при увоз, ние ќе го пријават како "подарок", со ниска ЦАРИНЕЊЕ вредност; ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.

Материјал:
Метал
Број На Модел На:
43039441402p
R

Купувачите избираат и