.

.

Автомобил Дигитални Електронски Часовник Монтира На ветробранското стакло Табла LCD Дисплеј Вшмукување Чаша Морон Налепница Авто Внатрешни Додатоци

Автомобил Дигитални Електронски Часовник Монтира На ветробранското стакло Табла LCD Дисплеј Вшмукување Чаша Морон Налепница Авто Внатрешни Додатоци

DEN 72.00
DEN 99.36
-28 %
Од стока


Автомобил Украси Трајни Дигитални LCD Дисплеј Автомобил Електронски Часовник Со Морон Кул Автомобил Дигитален Часовник
Опис :
100% Сосема нов и висок квалитет
Овој производ е направен на транспарентна течност кристал материјал, дури и ако е вовлечени во шофершајбната нема да влијае на видот.
Dial користење на течен кристал течни кристали време, многу јасно.
Батерија : користете го копчето батерии (AG10) супер моќ.
На задната страна на часовникот има морон, може да биде цврсто adsorbed на површината на течен кристал и оперативни часовник површината.
Тоа е дом и автомобил идеален распоред.
Пакет Се Вклучени :
1 x Транспарентен Часовник со Морон

Објектот Тежина:
0.04
Главен Материјал:
Пластични Влакна
Бренд Име:
AUTMOR
R

Купувачите избираат и