.

.

Универзален Автомобил Магнетни Заградата 360 Степен Ротација Автомобил Phone Држач За Volvo xc60 s60 s80 s40 v60 v40 xc90 v70 xc70 GPS Стојат

Универзален Автомобил Магнетни Заградата 360 Степен Ротација Автомобил Phone Држач За Volvo xc60 s60 s80 s40 v60 v40 xc90 v70 xc70 GPS Стојат

DEN 581.00
DEN 618.24
-6 %
Од стока


1 )Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност. Набавната цена е помалку од $ 5 производи земаме (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) и (Posti Финска Економија) економска логистика, нема дестинација следење на информации, но, исто така, да се обезбеди производот да пристигне таму. Може исто така да треба да изберете стандардни логистика логистика стандард, според вашиот избор за да ви помогне да изберете логистика. Плаќање на повеќе од $ 5 производи земаме (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) и (Posti Финска) и (Ali Express Стандард Превозот) стандард логистика. Логистика побрзо од економијата. 1. Се очекува стареење 1) нормален : 16-35 дена да стигнат до одредиштето 2) Посебен случај : 35-60 дена за да стигне до дестинацијата, посебни околности вклучуваат : празници, промени во политиката, и други оддалечени места. Логистика барањето сајт : http : //www.17track.net/zh-cn и //global.cainiao.com/ .Внимание : 1). Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро. 2). Грешки може да постојат од страна на прирачник за мерење. 3).

Бренд Име:
Arsmundi
Боја Име:
Сина
Материјал:
Силика Гел
R

Купувачите избираат и