.

.

Популарната Lolly Вафли Производител На Комерцијални Lollipop Машина Електрични Lolly Вафли Создателот Машина

Популарната Lolly Вафли Производител На Комерцијални Lollipop Машина Електрични Lolly Вафли Создателот Машина

DEN 7862.00
DEN 9360.00
-16 %
Од стока


Сладолед Екранот Кабинет Замрзнувач
машина слики :
машина параметри : Име : Lolly вафли создателот, вафли бејкер, Комерцијални Вафли Toaster Модел : NP-501 Volts : 220 V/110 V 50 Hz Моќ : 1.5 KW Димензии : 340x310x250mm Вафли големина : 220x55x40mm Материјал : не ' рѓосувачки челик (#201) N/W : 11kgr машина информации : 1.Оваа вафли создателот се опремени со леано железо плочи. 2.нерѓосувачки челик во нагласи граница; Тешки врвот плоча. 3.Комерцијалните Вафли Toaster е дизајниран за печење вафли со независни топлина контрола и леано железо калапи . 4.На печење калапи се изработени од високо квалитетен леано железо со висока термичка спроводливост. 5.Овој производ е многу погодна да се пече храна во продавница/полиња и да обезбеди топла храна до корисниците и работата е многу лесно. 6.Високо проводници леано железо плоча топлина се шири рамномерно, on/off прекинувач, термостат 0~300℃,пилот светла. 7.Отстранлив капе-лента околу дното плоча ќе се соберат секое тесто вишокот на тој начин што го прави лесно да се чисти.
Забелешка : Ако сакате да го користите океанот превозот начини ве молиме контактирајте со нас.Ако сакате да ја смените параметар на машината, ве молиме контактирајте со нас.
Гаранција :
Гаранцијата на машината е за 1 година од машина е испратено.
Забелешка :
1.Тоа ќе биде прегледано од страна на нашите професионални техничар пред да го испратите надвор од нашиот магацин.

Број На Модел На:
NP-501
Заменлив Плочи:
Вафли Создателот,Cookie Создателот
Моќност (W):
1000-1500W
сертификација:
CE
Функција:
Прилагодливи Термостат,Не-Стап Готвење Површина,Изградена-Во Кабелот Заврши
цена:
директно фабрика цена
Пакет:
стандард дрвени пакет
Машина со големина:
410x310x250mm
моќност:
1500W
Гаранција:
1 година
Оригиналното Место:
Гуангжу
R

Купувачите избираат и