.

.

Нерѓосувачки Челик, Електрични Poffertjes Вафли Создателот лепи Poffertjes Скара Машина 25pcs/Серија За Снек Бар Ресторани

Нерѓосувачки Челик, Електрични Poffertjes Вафли Создателот лепи Poffertjes Скара Машина 25pcs/Серија За Снек Бар Ресторани

DEN 6120.00
Од стока

Нерѓосувачки Челик, Електрични Poffertjes Вафли Создателот лепи Poffertjes Скара Машина 25pcs/Серија За Снек Бар Ресторани Технички Детали Модел : NP-542 Напон 220 V Фрекфенција 50 hz (Опционално : 110 V, 60 Hz) Моќ 8 00w Poffertjes Мувла Големина 45x45x10mm Димензии 340x310x200mm N.W. 7kg Нерѓосувачки челик тело Карактеристики Специјален дизајн poffertjes грил тавата, еден тави со 25 компјутери мали вафли габи. Не-Стап Готвење Површина, опремени со фрлија алуминиум. Овој производ дизајниран со нерѓосувачки челик, луксузен изглед дизајн,целата структура безбедност разумни. Печење poffertjes вафли со независни топлина контрола и алуминиум калапи со висока термичка спроводливост. Со предностите на чиста, канализација, лесно ракување и заштеда на енергија. Овој производ може да се широко се користат во организацијата, училиште, ресторан, кафетерија обработка оддели и одделни ресторани, изработка на смешни и вкусно poffertjes вафли палачинка.
Превозот : Превозот Од UPS-от DHL ТНТ Fedex или ЕМС начини на Плаќање : 1.Ние го прифатат плаќање преку Aliexpress тука. 2.Постојат многу различни методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).

Напон (V):
110V, 220-240V
Заменлив Плочи:
Вафли Создателот,Торта Производител
Број На Модел На:
NP-542
Моќност (W):
1000-1500W
сертификација:
CE
Функција:
Кул Допир Надворешноста,Прилагодлив Термостат,Не-Стап Готвење Површина,Изградена-Во Кабелот Заврши
Класификација:
Вафли На Одлуки
За Poffertjes Правење Скара:
Yes
Нерѓосувачки Челик:
Yes
Напон:
220V or 110V
електричен приклучок:
ЕУ, САД, велика БРИТАНИЈА, АУ итн...
R

Купувачите избираат и