.

.

Симпатична Kumamon Термос Шише за Вода Јапонија Маскота Termos Кригла Стакло Вакуум Првенство 280ml Децата Ден Подарок

Симпатична Kumamon Термос Шише за Вода Јапонија Маскота Termos Кригла Стакло Вакуум Првенство 280ml Децата Ден Подарок

DEN 648.00
DEN 719.52
-10 %
Од стока


Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
Број На Модел На:
CX96
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS
Шише Тип:
вакуум
Термо Изведба:
12-24 часа
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Применливи Луѓе:
Жените
Бренд Име:
LanBeiJia
Обликот:
Директно Првенство
Стакло Лагер Материјал:
Стакло
Термос Материјал:
Пластични
Материјал:
Керамички
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Производство:
Вакуум Колби
R

Купувачите избираат и