.

.

Tanpell еден рамо вечер црвениот фустан без ракави кат должина линија gown евтини beaded ruched дами партија долги вечерни фустани

Tanpell еден рамо вечер црвениот фустан без ракави кат должина линија gown евтини beaded ruched дами партија долги вечерни фустани

DEN 2207.00
DEN 4243.20
-48 %
Од стока


Tanpell еден рамо вечер црвениот фустан без ракави кат должина линија gown евтини beaded ruched дами партија долги вечерни фустани

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Бренд Име:
tanpell
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Деколте:
Едно Рамо
Вистински Слики:
Yes
Број На Модел На:
12847961
Декорација:
Beading,Ruched
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер,Свила,Spandex,Најлон,Rayon
Sleeve Стил:
Едно Рамо
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
No
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Половината:
Природни
R

Купувачите избираат и