.

.

КРАЛИЦАТА БУЛЧИНСКИ Црвено Вечерни Фустани А-линија Чипка Beading Бисери Tulle Долг Формално Партија Облекување Наметки 2018 Нови Vestido Де Феста LS79A

КРАЛИЦАТА БУЛЧИНСКИ Црвено Вечерни Фустани А-линија Чипка Beading Бисери Tulle Долг Формално Партија Облекување Наметки 2018 Нови Vestido Де Феста LS79A

DEN 4072.00
DEN 5502.72
-26 %
Од стока

Опис 1)Материјали : Tulle 2)Вграден Градник : Yes 3)Назад Дизајн : ланче 4)Должина : Подот Должина 5)Декорација : Чипка,Beading 6)Пакет : 1x Dress(Без додатоци) 7)Прилики : Партија,Матурска,Свадба,саем,Коктел, Деверуша,враќањето дома и други специјални прилики
КРАЛИЦАТА БУЛЧИНСКИ Црвено Вечерни Фустани А-линија Чипка Beading Бисери Tulle Долг Формално Партија Облекување Наметки 2018 Нови Vestido Де Феста LS79 A
Како да се Измери?
Превозот
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по исплата потврда.
"Бесплатен Превозот" објект ќе бидат испратени од страна на "Кина Пост" Или "e Packet" регистрирани воздух mail, предмети може да се провери и да се следи онлајн.
Европски и Американски држави превозот нормално трае 7 до 21 работни дена. Повеќето од предметите ќе бидат доставени во 2 недели , а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Други земји и региони обично се потребни 30-60 дена. Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Деколте:
Душо
Декорација:
Sequined,Beading,Appliques,Чипка
Вграден Градник:
Yes
Бренд Име:
КРАЛИЦАТА БУЛЧИНСКИ
Sleeve Стил:
Резервоар
Воз:
Никој
Моден Елемент:
Илузија
Број На Модел На:
LS79A
Половината:
Природни
Материјал:
Spandex
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Ткаенина Тип:
tulle
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
А-Линија
R

Купувачите избираат и