.

.

Розова Вечер Фустани 2018 Сирена Еден рамо Chiffon Backless Домот Плус Големина Долго Вечер Gown Пром Фустани Облека Де Соаре

Розова Вечер Фустани 2018 Сирена Еден рамо Chiffon Backless Домот Плус Големина Долго Вечер Gown Пром Фустани Облека Де Соаре

DEN 3276.00
DEN 3600.00
-9 %
Од стока


2.Мерење Упатство
Совршен-фитинг облека започнува со совршен мерења. Пред да нарачате направи-да-мерка фустан од DHgate.com, им препорачуваме да најдат професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно. Тука, ние ќе ви покаже кои мерки се потребни и тоа како правилно да ги земе. Предупредување : мерење на себе дома е trickier отколку што мислите! За најдобри резултати, секогаш имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални локални прилагоди.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна DHgate, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
1. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Вграден Градник:
No
Декорација:
Beading,Pleat
Воз:
Никој
Деколте:
Strapless
Бренд Име:
HVVLF
Моден Елемент:
Backless
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Полиестер
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Стил:
Едно Рамо
Силуета:
Труба / Сирена
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
R

Купувачите избираат и