.

.

Тенка 3D Отворено Спорт Планински Велосипед возење Велосипед Ски Balaclava Вратот Худ Целосна Лицето Маска Шапка Beanie Животинско Возење глава покритие

Тенка 3D Отворено Спорт Планински Велосипед возење Велосипед Ски Balaclava Вратот Худ Целосна Лицето Маска Шапка Beanie Животинско Возење глава покритие

DEN 232.00
DEN 322.08
-28 %
Од стока


Тенка 3 D Отворено Спорт Планински Велосипед возење Велосипед Ски Balaclava Вратот Худ Целосна Лицето Маска Шапка Beanie Животинско Возење глава покритие
100% Сосема нов и висок квалитет.
Обезбедува одлична заштита за вашето лице, уво и вратот од сонце, ветар, студ и снег.
Меки и удобни.
Нејзините дише материјал овозможува лесно здив, но ултра заштита.
Тоа е идеален за користење кога се јава, скијање и други активности на отворен спорт.
Исто така, тоа е совршен за да се биде од суштинско значење опрема на воени игри, макбаскет и лов.
Во текот на летото, тоа е пот апсорпција и да се заштити од сонцето.
Во зима, тоа им помага да се заштитат од ветерот и студот.
Навистина практични.
Топло Совети :
1. Нежно рака мие; не машина за миење, исплакнете, присилува, ви благодариме!
2. Пред првото перење, ве молиме да бидат одделени со други облека, а потоа се чистат во согласност со конвенционалните методи
Забелешка : Поради квалитетот диференцијација на набљудувачите и осветлување ефект, сликата може да не се одрази 100% вистинската боја на објектот
Количина : 1 PC
Боја : ББ-02, ББ-03, ББ-06, ББ-08, ББ-09, ББ-10, ББ-11, ББ-13, ББ-15, ББ-16
Забелешка : ве молиме оставете ни забелешка на paypal да се одреди бојата кога ќе се направи исплата, во спротивно ние ќе испрати произволна боја за вас.

Бренд Име:
Veobike
Материјал:
Акрилик,Spandex,Најлон
Големина:
One Size
R

Купувачите избираат и