.

.

Б-ДУШАТА Водоотпорен MTB Патот Велосипед Пред Цевка Торба 6inch Телефонот на Екранот за Допир Седло Мобилен Телефон Со приклучок за Слушалки дупка Велосипед Додатоци

Б-ДУШАТА Водоотпорен MTB Патот Велосипед Пред Цевка Торба 6inch Телефонот на Екранот за Допир Седло Мобилен Телефон Со приклучок за Слушалки дупка Велосипед Додатоци

DEN 309.00
DEN 435.36
-29 %
Од стока


Водоотпорен MTB Патот Велосипед Пред Цевка Торба 6in Телефонот на Екранот на Допир, на Велосипед Велосипед Седло Торба
Карактеристики :
Посебни водоотпорен материјал;
6.0 во голема големина на екранот за мобилни телефони;
Headphone дупка дизајн, лесен пристап до слушалка;
Брзо ослободување дизајн, лесен за употреба;
Спецификации :
Материјал : dacron
Големина : 210 x 105 x 95mm/8.27 x 4.13 x 3.74"
Боја : црна, црвена, сина, сива
Тежина : 155g
1 x Велосипедот Пред Цевка Седло Торба
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1.

Бренд Име:
Б-ДУШАТА
Број На Модел На:
Велосипедот Пред Цевка Седло Торба
Материјал:
Најлон
Функција:
Свитлива
сертификација:
CE
is_customized:
Yes
Големина:
Материјал:
боја:
Црна, Црвена, Сина, Сива
Тежина:
R

Купувачите избираат и