.

.

Fobro Велосипедизам Шлем Висок Квалитет На Скејтборд Велосипед Велосипед Качување Уметничко Лизгање Отворено Спортски Заштитни Шлемови Безбедност

Fobro Велосипедизам Шлем Висок Квалитет На Скејтборд Велосипед Велосипед Качување Уметничко Лизгање Отворено Спортски Заштитни Шлемови Безбедност

DEN 882.00
DEN 959.04
-8 %
Од стока


Материјал : ABS+EPS
12 Дупки
Тежина : околу 480g
Одговара Големина : 54-61cm

Бренд Име:
FOBRO
Возрасна Група:
(Возрасни) Мажи
Материјал:
ABS
Тип:
Ultralight Шлем
Тежина (g):
480g
Отворите За Вентилација:
8 - 15
сертификација:
CE
Големина:
54-61cm
Број На Модел На:
F01
R

Купувачите избираат и