.

.

Бесплатен Превозот 5 Метри Мулти Шарени Вештачко Цвеќе остава За Домашна Декорација /Вештачко Цвеќе Невестата Држи Цвет

Бесплатен Превозот 5 Метри Мулти Шарени Вештачко Цвеќе остава За Домашна Декорација /Вештачко Цвеќе Невестата Држи Цвет

DEN 81.00
DEN 95.52
-15 %
Од стока


Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Имаме сите видови на цветни stamen.повеќето од нив имаат во парк.Па само да стапите во контакт со нас. Ќе добиете задоволни одговор.
1 Многу ќе биде 5 метри. мини цел е Многу.
Направи Подарок кутија референца
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO .
Предмети се испраќаат од Кина преку Кина пост воздух mail,epacket,EMS,FEDEX,DHL. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 10 дена. EMS превозот време за Земјата, Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .1% 50.1% 29.6% 10.5% 4.7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.4% 50.0% 14.3% 7.2% 7.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.5% 28.6% 43.8% 10.1% 7.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.1% 22.2% 30.3% 20.9% 15.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.0% 47.1% 31.4% 17.6% 3.9% Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.5% 25.0% 47.9% 12.9% 10.7% Наплата за Плаќање : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Гаранција и Гаранција : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.

Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Бренд Име:
wuguo
Повод:
Свадба
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Број На Модел На:
QQ10
Тип:
Хибрид
Стил:
Цвет
Материјал:
Хартија
Должина:
5 Метри
Користат За:
декоративни ,украс ,DIY ќе картичка или подарок кутија
боја:
Повеќе
is_customized:
Yes
Тип:
Невестата Букет/Свадба Цвет
R

Купувачите избираат и