.

.

Вештачки Ivy се зголеми лозата Вештачки Качување peony Лоза со зелени Лисја Свадба Дома Партија Ѕид Fench Оркестарот лажни цвет ратан

Вештачки Ivy се зголеми лозата Вештачки Качување peony Лоза со зелени Лисја Свадба Дома Партија Ѕид Fench Оркестарот лажни цвет ратан

DEN 143.52
Од стока


ИМЕ : 240cm Вештачки Peony Цвет Лоза
МАТЕРИЈАЛИ : Свила&Пластика
БОЈА : Виолетова,се Зголеми розова, Портокалова,Жолта,Л. Розова
СПЕЦИФИКАЦИЈА : 12 цвеќиња по парче,цвет дијаметар е 7cm; Вкупна должина е 240cm
APLICABLE СЦЕНА : Свадба и надвор вратата декорација, Ѕид, гасоводот и на парапет декорација
MAINTENCE : Измијте се со вода или отстрани прашина со фен за коса


Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Тип:
peony
Цвет Стил:
Цвет String
Материјал:
Пластични
Стил:
Цвет
Повод:
Партијата&Свадба&Божиќ&Нова Година&Ноќта На Вештерките
Пакет:
OPP вреќа
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Peony
R

Купувачите избираат и