.

.

Свадба Pavillion Цвеќиња ленти плоштадот крошна цвет декорација Свадба Снабдување 3M x 24cm

Свадба Pavillion Цвеќиња ленти плоштадот крошна цвет декорација Свадба Снабдување 3M x 24cm

DEN 16800.00
Од стока


Свадба Цвет Декорација
Ве молиме да забележите дека овој линк вклучуваат само цвет ленти но без други accessorie како drapes цевка стојат слично на слик

Димензија : 300cm x24cm
Ако ви треба прилагодена големина ans стил, ве молам само да се чувствуваат слободни да контакт со нас,ви благодариме за Апликација : Може да се користи како цвет Столб,цвет ѕид,продавница на пазарот на прозорецот оркестарот,дома затворен надворешна декорација,свадба декорација,настан празнична декорација,и така натаму.... Совети : Поради различни прилагодувања на светлото и дисплеј во боја, стоки и сликата не може да биде малку различна боја, ве молиме разбирање Големина : 3 метри должина од 24cm Ширина цената е само за цвет ленти но без други додатоци како drapes на сл.
Wellcome до нашата продавница Плаќање & Испорака : да ја прифатиме Alipay, Western Union, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Задоволство бидете сигурни дека превозот адреса и тел броеви што сте оставени на aliexpress е точно, ние ќе испрати стоката според тоа! Кога ќе изберете испорака рок на " продавачот за испорака метод ", ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPS-от, ТНТ, FEDEX, DPEX итн, или Професионални Авионската компанија , која може да се достигне во врска 5-15 дена.

Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
Цвет Ленти
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Материјал:
Свила
Стил:
Цвет
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Хибридни
R

Купувачите избираат и