.

.

11 Гранки Зелена Lotus Leaf Имитација Папрат Пластични Вештачка Трева Остава Фабрика За Дома Свадба Декорација Аранжман

11 Гранки Зелена Lotus Leaf Имитација Папрат Пластични Вештачка Трева Остава Фабрика За Дома Свадба Декорација Аранжман

DEN 40.00
DEN 47.52
-16 %
Од стока


Бренд Име:
firlar
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
/
Тип:
Хибрид
Стил:
Цвет
Материјал:
Свила
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
R

Купувачите избираат и