.

.

Flone Вештачки Јоргованот Цвет Лозата Свила Лажни Цвет Гранка Симулација Јоргованот Ратан Свадба Дома Партија Оркестарот Додаток Флорални

Flone Вештачки Јоргованот Цвет Лозата Свила Лажни Цвет Гранка Симулација Јоргованот Ратан Свадба Дома Партија Оркестарот Додаток Флорални

DEN 758.00
DEN 815.52
-7 %
Од стока


Flone Вештачки Јоргованот Цвет Лозата Свила Лажни Цвет Гранка Симулација Јоргованот Ратан Свадба
Дома Партија Оркестарот Додаток Флорални
Бренд : Flone
Цвет Име : Вештачки Јоргованот Цвет Лоза
Стил : Цвет
Материјали : Свила цвеќиња
Повод : Свадба,Забава,Домашна
Боја : Како Се Покаже Во Слика
Вкупна должина : Околу 150cm
Пакетот вклучува :
1* 150cm Вештачки Јоргованот Цвет Лоза
Апликации сцена : office,одмор, спална соба, дневна соба, кафе на маса, прозорецот,Балкон
и така натаму.
Апликацијата празник : Свадба, забава,Monther Ден,Божиќ ден,денот на Вљубените,
Денот на благодарноста, за Нова Година ,за роденден подарок и Така натаму.
Ве молиме да ми кажете боја кои сакате да ги нарачате, или на друго место ќе превозот по случаен избор
Ве молиме проверете ја големината и бојата внимателно пред да го купат. Ви благодариме
Ако цвеќиња што потврда е премногу долго за да се стави на вазна, може да се свиткани или намалување тоа како ви се допаѓа.
Овие доаѓаат спакувани како глави може да се тесни, па оставете ги во вазна и тие природно ќе се отвори,
или користете топла фен за коса, а воздухот ќе ги отворите.
.

Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Бренд Име:
Flone
Цвет Стил:
Цвет String
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
Вештачки Јоргованот Цвет Лоза
Материјал:
Свила
Стил:
Цвет
Тип:
Вештачки Јоргованот Цвет Лоза
Големина:
About 150cm
боја:
бела,розова,црвена
R

Купувачите избираат и