.

.

Вештачки Бостон Ivy Лозата String Урда Виси Зелени Растенија Ратан Пластични Листови Свадба Балкон Таванот Партија Дом Ѕид Оркестарот

Вештачки Бостон Ivy Лозата String Урда Виси Зелени Растенија Ратан Пластични Листови Свадба Балкон Таванот Партија Дом Ѕид Оркестарот

DEN 143.52
Од стока


ИМЕ : Real-Допир Виси Зелена Ратан
МАТЕРИЈАЛ : Лепење ткаенина, Пластика, Железо жица
БОЈА : Epipremnum aureum, Бостон ivy, Pittosporum,Грозје
СПЕЦИФИКАЦИЈА : Вкупната должина е 100cm со 153pcs лисја; Дијаметар на најголемите лист е 10cm APLICABLE СЦЕНА : Свадба и надвор вратата декорација; Ѕидот, гасоводот и на парапет декорација MAINTENCE : Измијте се со вода или отстрани прашина со фен ВАЗНА ИЛИ КОШНИЦА НЕ Е ВКЛУЧЕНА

Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Цвет Стил:
Цвет Букет
Материјал:
Пластични
Стил:
Цвет
Тип:
зелени растенија
Повод:
Свадба&Божиќ&Нова Година&Дипломирањето
Пакет:
OPP вреќа
R

Купувачите избираат и