.

.

100pcs Притисне Мешан Сушен Лист Остава Растенија Herbarium DIY Материјал Накит Разгледница Телефон Случај Бележник Одлуки Додатоци

100pcs Притисне Мешан Сушен Лист Остава Растенија Herbarium DIY Материјал Накит Разгледница Телефон Случај Бележник Одлуки Додатоци

DEN 1055.52
Од стока


Одличен материјал за DIY проект
Состојба : 100% Сосема нов.
Материјал : Суво цвеќе
Количина : 100pcs
Задоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Превозот 1). Превозот цена : Тоа зависи од тоа колку многу ќе ги нарачате.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата Хонгконг Воздух mail 10-20 дена без следење на број Fed Ex 3-5 дена www.fedex.com ПРОЗОРЦИ 3-5 дена www.ups.com DHL 3-5 дена www.dhl.com Кина се регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.ems.com.

Класификација:
Суво Цвеќе
Повод:
Свадба
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Бренд Име:
DRtrade
Број На Модел На:
ништовни
Тип:
Хибрид
Стил:
Цвет
Место на Потекло:
Кина (Копно)
R

Купувачите избираат и