.

.

10pcs/многу 5cm Свила Вештачки Цвеќиња се Зголеми Главата Свадба Фестивал Партија Дома Декорација DIY Гарланд Scrapbooking Занает

10pcs/многу 5cm Свила Вештачки Цвеќиња се Зголеми Главата Свадба Фестивал Партија Дома Декорација DIY Гарланд Scrapbooking Занает

DEN 66.00
DEN 70.08
-6 %
Од стока


Цел над $ 100 слободен за да испратите ЕМС ви благодариме да се купи
Ве молиме обележите овој магазин, секој вторник 10-12 часот. Топла продажба содржина имаат екстра голем попуст
Детали За Производот
Име : пупка Роза материјали : свила боја : како фотографија шоу
Големина : 5cm Количина : 10pcs
Совети : имаме многу инвентар, ве молиме остатокот увери купување. Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат да се реши!
Превозот :
1.Ние гарантираме за да брод стоки надвор во рок од 24 часа по исплата потврда освен празник.
2.Ние брод од страна на Кина пост,EMS,според вашиот избор, кога прави нарачка.
3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.
Гаранција :
1.Сите предмети немаат причина да се вратат! Може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени.
2.За погрешно-испраќаат предмети,ве молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја испорача corret предмети или да се вратат сите
вашата исплата.
3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.

Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Тип:
Трендафил
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Број На Модел На:
пупка роза
Материјал:
Свила
Стил:
Цвет
Големина:
5cm
R

Купувачите избираат и