.

.

1 BUC Убава Лажни Вештачко Цвеќе 90 cm Долги Матични Свила Роуз Свадба Дома Декорација Подарок 5 Бои на Располагање F460

1 BUC Убава Лажни Вештачко Цвеќе 90 cm Долги Матични Свила Роуз Свадба Дома Декорација Подарок 5 Бои на Располагање F460

DEN 158.40
Од стока


ќе добиете 1 BUC во овој оглас(секој еден има 2 цвеќиња и 1 bud; )
вкупна висина : 90 cm
цвет главата големина : Прибл. 9 см широк
Плаќање
Плаќањето се очекува во рок од 3 дена.
Ние само ќе брод на стандардните aderess во alipay.Ако не информира нас.
Превозот
Ако ви е потребна за следење на број,ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате од нас.
Откако ќе го потврдите вашата исплата, ќе го објавите вашиот објект во 48 часа, доколку берзата на располагање.и Ние брод во светот.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alibaba се компатибилни со вашиот превозот адреса.
Се Враќа & Наплата
Тоа е важно за нас дека сте задоволни со вашиот купување.Како и да е, ако производот за било која причина не ги исполни очекувањата, ние ќе ви обезбеди враќање на парите или замена, колку што објектот се неискористени, во добра состојба и се враќа во рок од 7 дена.Купувачи се одговорни за цената на превозот,враќање такса.
Ве молиме проверете објектот е големина внимателно пред да го купат,
ве молиме не го остави негативен или неутрален повратни информации за вас погрешно проценка
објектот е големина,ви благодариме!

Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Бренд Име:
LUCKUP
Материјал:
Не-плетени Ткаенини
Повод:
Свадба
Тип:
Трендафил
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Стил:
Цвет
Број На Модел На:
F460
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Вид:
Екранот Цвет
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Роуз
R

Купувачите избираат и