.

.

50pcs персискиот Лист Гроздови 46cm Вештачки Флексибилни Лепак Фабрика за Свадба Партија Home Зелени Декоративни Зеленило Ѕид

50pcs персискиот Лист Гроздови 46cm Вештачки Флексибилни Лепак Фабрика за Свадба Партија Home Зелени Декоративни Зеленило Ѕид

DEN 7456.00
DEN 10075.20
-26 %
Од стока


вештачко зеленило куп
Состојба : нова
материјали : флексибилни лепак, еден вид на меки пластични
должина стан. 46cm
7 произлегува по куп
вазна не вклучуваат
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање, како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Зачувам, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Превозот 1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата 2-4 дена www.dhl.com 2-4 дена www.fedex.com 2-4 дена www.ups.com 2-4 дена www.

Број на Компјутери:
50pcs
Сместување:
Десктоп
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
jiumengya
Растенијата Стил:
дрво
боја:
Зелена
Должина:
46cm
Материјали:
Флексибилни Лепак
Вид:
Екранот Цвет
Име:
Вештачки зелен лист куп
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Chrysanthemum
R

Купувачите избираат и