.

.

Cawanerl За Hyundai Придружба 2007 2008 2009 2010 Автомобил Гума Задниот Прозорец Wiper Заден Ветробран Wiper Нож 16 400mm

Cawanerl За Hyundai Придружба 2007 2008 2009 2010 Автомобил Гума Задниот Прозорец Wiper Заден Ветробран Wiper Нож 16 400mm

DEN 364.00
DEN 551.52
-34 %
Од стока

Карактеристики на производот : Состојба : 100% нов Должина : 16" / 400mm Боја : Црна Материјал : Мека Гума + Пластични + Челични лимови Компатибилен : За Hyundai Придружба 2007 2008 2009 2010 Пакет : 1 x Задните Wiper Сечилото Внимание : ве Молиме проверете ја вашата задните wiper сечилото заеднички видот и должината пред да го купите тоа Како да го инсталирате : 1.Се осигура дека на површината од кои производот е да се примени е чиста, сува и слободен од сите ail, маснотии и восок. 2.Полетување оригиналниот wiper ножеви. 3.Отворете го кука на wiper ножот. 4.Одговара на wiper сечилото на кука. 5.Повлечете го wiper нож нагоре,направи кука и wiper сечилото поврзете цврсто. 6.Затворање на јадицата на wiper ножот. 7.Не го помрднувајте производ или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата.

Објектот Должина:
Original Packing, Simple Packing
Име На Модел:
RB600
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Hyundai Модел:
Придружба
Година:
2017Year
Објектот Тежина:
0.12kg
Бренд Име:
cawanerl
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
шофершајбната wiper сечилото
Придружба-Година:
2009,2007,2010,2008
Материјал Тип:
Мека Гума + Пластични + Челични лимови
Објектот Висина:
16inch
Објектот Ширина:
2inch
R

Купувачите избираат и