.

.

BTAP 1 & 2 ПАРЧИЊА германски Спецификација Бришачи за Миење Млазот Вода Спреј Млазницата За ФОЛКСВАГЕН Passat Jetta Голф GTI 2KD 955 985 2KD955985

BTAP 1 & 2 ПАРЧИЊА германски Спецификација Бришачи за Миење Млазот Вода Спреј Млазницата За ФОЛКСВАГЕН Passat Jetta Голф GTI 2KD 955 985 2KD955985

DEN 300.00
DEN 330.24
-9 %
Од стока


BTAP 1 & 2 ПАРЧИЊА германски Спецификација Бришачи за Миење Млазот Вода Спреј Млазницата За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Jetta Голф GTI 2 KD 955 985 2 KD955985
Бизнис Час : 8 : 00-23.00
ПЛАЌАЊЕ
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Гаранција
Ако објектот Мртов на Пристигнување(DOA), Корисниците Може да се врати во 14 Дена , Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект. Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад.
Има 3 Месец Продавачот Гаранција, ако објектот има проблем во 3 Месец , Ние ќе ви понуди замена без дополнителна наплата, откако ќе ги Примите на Неисправни објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец, Клиенти се уште може да го испрати назад, Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција. Купувачи Можеби ќе Треба да го плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу, многу, многу важно за нас, pls даде позитивни повратни информации и пет ѕвездички ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, благодарение!
Ако има некои прашања, pls контактирајте со нас што е можно поскоро ние ќе се обидеме потрудиме да го реши.

Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
6cm
Објектот Тежина:
50g
Специјални Функции:
ветробранското стакло за миење
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Материјал Тип:
Пластични
Passat-Година:
2014
Бренд Име:
BTAP
Фолксваген Модел:
Passat
Име На Модел:
2KD955985
Година:
2017Year
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
боја:
Црна
Одговара за 1:
Amarok 2K/2C Буба Cabrio Буба Caddy Jetta
Одговара за 2:
EOS 1F7/1F8 Голф MK5 Golf MK6 плус 5M1/521
OE:
2KD 955 985 2KD955985
совети:
Ве молиме покажете ја вашата возило подобро информации
Избави:
Ме контактирате и да препорача најбрз СЛОБОДЕН-експрес
R

Купувачите избираат и