.

.

5pcs ХСС Завртка Extractor Вежба Битови Водич Поставите Скршени Оштетени Гром Смена Лесно Од 1/4 Хексадецимален месо тело Extractores за Вежба w/Случај

5pcs ХСС Завртка Extractor Вежба Битови Водич Поставите Скршени Оштетени Гром Смена Лесно Од 1/4 Хексадецимален месо тело Extractores за Вежба w/Случај

DEN 268.00
DEN 281.76
-5 %
Од стока


5pcs ХСС Завртка Extractor Вежба Битови Водич Поставите Скршени Оштетени Гром Смена Лесно Од 1/4" Хексадецимален месо тело Extractores за Вежба w/Случај
Карактеристики 100% сосема нов. Површински третман : Никел. Спецификација : 0 #, 1 #, 2 #, 3 #, 4 #. 0# : Дијаметар 1# : Дијаметар : прибл.6mm. 2# : Дијаметар : прибл.10мм. 3# : Дијаметар : прибл.12mm. 4# : Дијаметар : прибл.14mm. Вкупна должина : 54mm (прибл. 2.13 инчен). Материјал : ХСС 4241. Се справи со : хексадецимален месо тело 1/4"(6.35 mm). Кутија големина : прибл. 9.5x6.5cm (3.74"x2.56"). Употреба : Погоден за со заеднички или чак електрична енергија алатка, и одговара за отстранување на завртка или лоши завртки орев на тешко дрво.
Пакет Листата : Завртка Extractor Вежба Битови Водич Сет
1x Сет (5pcs)
Имајте на ум : НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба.
Политика За Испорака
Ние Брод на Светот.
Ние брод на alipay потврди адреса САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Објектот ќе биде испратен од страна на Воздух mail во рок од 24-48 бизнис часа по расчисти исплата (со исклучок на викенд & одмор).
Пристигнување време (проценети) :
* Сад/Велика Британија/Австралија/Канада : 14-21 работни дена(18-29 дена).
* Германија/Франција/Шпанија/Источна Европа : 18-25 работни дена(24-35 дена).

Бренд Име:
dophee
Тип:
Други
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
Од 1/4 Хексадецимален
Материјал:
High Speed Челик
Употреба:
Други
is_customized:
Yes
R

Купувачите избираат и