.

.

Голема Глава Супер Моќни G Место AV Магично Стапче да се Држи Телото Massager Клиторисот Masturbator Род Вибратор Секс Играчки за Жените Машина

Голема Глава Супер Моќни G Место AV Магично Стапче да се Држи Телото Massager Клиторисот Masturbator Род Вибратор Секс Играчки за Жените Машина

DEN 1242.00
DEN 1774.08
-30 %
Од стока


Тип На Објект:
Vibrators
Тип:
Стапче
Бренд Име:
S-HANDE
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Силикони
Големина:
283*65mm
Сексуално Сугестивна:
No
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Број На Модел На:
SHD-028
функција 1:
Голема Глава
Карактеристика 2:
вибрации
брзина:
4 видови
Ffrequency :
7 видови
функција 1:
AV Магично Стапче/Тело Massager
функцијата 2:
G Место /Клиторисот Masturbator
Водоотпорен:
Yes
моќност:
usb полнење
Бучава:
Пакет:
Дискретна пакување
R

Купувачите избираат и