.

.

Види Кутија Трајни Присутни Подарок Случај Луксузен Бренд Види Поле

Види Кутија Трајни Присутни Подарок Случај Луксузен Бренд Види Поле

DEN 191.52
Од стока


Види Кутија Трајни Присутни Подарок Случај Луксузен Бренд Види Поле
ПАКУВАЊЕ КУТИЈА ГОЛЕМИНА
ДОЛЖИНА : 156 MM
ШИРИНА : 78 MM
ВИСИНА : 35 MM
ТЕЖИНА : 81 G

Тип На Објект:
Види Кутии
Случај Обликот:
правоаголник
Материјал:
Хартија
Бренд Име:
Cadisen
Објектот Должина:
15.6inch
Број На Модел На:
zhihe
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Објектот Дијаметар:
7.8cm
Стил:
Fashion & Неврзан
Објектот Висина:
3.5inch
Состојба:
Нов со ознаки
Објектот Ширина:
7.8cm
R

Купувачите избираат и