.

.

DIATOOL 2 парчиња 4 Дијамант тревите Со 5/8-11 СТРАНАТА 105mm Топла Притисне Дијамант Турбо Ножот Со Коса за Заштита на Забите

DIATOOL 2 парчиња 4 Дијамант тревите Со 5/8-11 СТРАНАТА 105mm Топла Притисне Дијамант Турбо Ножот Со Коса за Заштита на Забите

DEN 905.00
DEN 1104.00
-18 %
Од стока


ПРЕДМЕТ : 2 парчиња Топла притисне Дијамант турбо Ножот со Коса за заштита на забите (105mm)
Specifi за ратификација : Дијаметар 105mm/4"
Дебелина на сегмент 2.2 mm
Висина на сегменти 8ММ
Род : 5/8-11 Прирабница
Количина : 2 парчиња
Машина : Агол мелница
Функција :
Мулти-цел, Може да се користи за сечење и брусење , ефикасна во длабока сечење
Користат мокри или суви, влажни работа ќе помогне да се зголеми своите перформанси.
Примена : Сечење на камен & градежен материјал, бетон, тули, плочки, гранит, мермер, ѕидани.... =======На Крајот= ======
Други availabe големина : 4"/105 MM, 4.5"/115 MM , 5"/125 MM, 7"/180 MM , 9"/230 M

Бренд Име:
DIATOOL
DIY Материјали:
Облицовка
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
A031040858x2
Сечилото Материјал:
дијамант
По завршувањето:
Други
Големина:
105MM
R

Купувачите избираат и