.

.

новата црна 4/4 ЕЛЕКТРИЧНИ ВИОЛОНЧЕЛО 1/8 џек пикап

новата црна 4/4 ЕЛЕКТРИЧНИ ВИОЛОНЧЕЛО 1/8 џек пикап

DEN 15002.00
DEN 15792.00
-5 %
Од стока


● Сосема Нов Yinfnete 4 String Црвена Боја, Електрична Виолончело.
● Рака Врежан Цврсто Дрво Изградба
● Убави Метални Заврши
● Квалитетот Молчи Виолончело ги Собереш. Го избере најдобриот една од Многу Изберете прозорци. За да ги добиете најдобрите Тон!
● Абонос Fingerboard, Брадата Одмор и Штипки
● Абонос Tailpiece Со 4 Монтажни Парична Казна Приемници, Вградување Прилично Patter.
● Напојува со 9 V Алкална Батерија
Вклучува :
● 1/4 инчи Џек кабел , Можете да се поврзете со најпопуларните ЗАСИЛУВАЧИ,
● 1/8 приклучок за Слушалки поврзете Жици. Може да се игра со приклучок за слушалки.
● Про-Делукс Трајни Кадифен Наредени Најлон Опфатени Тешко Школка Случај со Ранец Ремени & Патент Џеб
● Абонос Frogged Лак Со Мајката на Бисер Пломба & Unbleached Вистински монголски коњски влакна
● Квалитетот Колофон Торта.
● Слушалки, ПОМОШЕН кабел & 9 V Алкална Батерија
црвена боја

Fingerboard Материјал:
Абонос
Бренд Име:
yinfente
Број На Модел На:
03
Големина:
4/4
Лак Материјал:
Бразил Дрво
Лицето Материјал:
Тешко
Назад / Страна Материјал:
тешко дрво
R

Купувачите избираат и