.

.

BIGTREE Нови Лето Пумпи Женски Секси Високи Потпетици Чевли Тенка Револвер Сјајна Sequins Тока Глуждот Рака Сандали Beling Пумпи 1408-1

BIGTREE Нови Лето Пумпи Женски Секси Високи Потпетици Чевли Тенка Револвер Сјајна Sequins Тока Глуждот Рака Сандали Beling Пумпи 1408-1

DEN 1103.00
DEN 2206.08
-50 %
Од стока


Почитувани гости,
Tks за вашата како нашите чевли,
Со цел да се осигура дека не трошете пари,
Ве молиме изберете ја точната големина според ногата должина (cm),
На НАС големина е само полесно за вас да се направи ред,
Право големина направи нозете поудобно : )
Материјали : Свила
Обвивка Материјал : СТП
Outsole Материјал : Гума
Пета Висина : 11.3 см или така

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
PU
Моден Елемент:
Тока
Горниот Материјал:
Свила
Затворање Тип:
Тока Рака
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Бренд Име:
BIGTREE
Платформа Висина:
0-3cm
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Повод:
Партија
Број На Модел На:
1408-1
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Секси
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Пета Висина:
11.3 см или така
Големина на:
34,35,36,37,38,39
R

Купувачите избираат и