.

.

2017 Топло Лето Бренд Rousmery Жените Солидна Беж/розова/црна/sliver 100 mm Тока Рака Lilico Флорални Патент Кожа Sandalsl

2017 Топло Лето Бренд Rousmery Жените Солидна Беж/розова/црна/sliver 100 mm Тока Рака Lilico Флорални Патент Кожа Sandalsl

DEN 3738.00
DEN 6336.00
-41 %
Од стока


Добредојдовте на Нашиот магазин, Уживајте во вашата шопинг
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања,добредојдени да не контактирате.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрацијата може да имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на прашања
Големина На Табела :
Производ покажува :
Напомена : ние обично продаваат во Европската големина,можете да ме контактирате пред цел.
Превозот време : Кина Пост(8-26 дена, EMS(5-10 дена),DHL(3-7 дена),понекогаш тоа одложувања како некои причини,молам контактирајте ме на првиот пат.
Размена
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти на најдобар квалитет што можеме. Ако било неисправни или квалитетот проблем на предмети што се, можете да ги испратите назад во рок од 5 дена ќе добиете со тоа оригинални condtions за замена или рефундирање, и откако ќе ја прими стоката, ние може да го препрати на нови една за вас, или да направи реконструкција.
Но, купувачот ќе биде одговорност за дополнителни такси превозот.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни feed врати е многу важно за нас.

Чевли Големина:
4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Стил:
Моден
Повод:
Партија
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
Гума
Со Платформи:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Тока Рака
Број На Модел На:
a290
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Outsole Материјал:
Гума
Сандала Тип:
Основни
Бренд Име:
Dipsloot
R

Купувачите избираат и