.

.

Lsewilly Нови 2018 Мода Лето Партија Чевли Жена Кристал Cut-испис Оптоварување Сандали Дама Секси Отвори Пети Сандали, Златни Сина S080

Lsewilly Нови 2018 Мода Лето Партија Чевли Жена Кристал Cut-испис Оптоварување Сандали Дама Секси Отвори Пети Сандали, Златни Сина S080

DEN 1018.00
DEN 1996.32
-49 %
Од стока


Lsewilly Нови 2018 Мода Лето Партија Чевли Жена Кристал Cut-испис Оптоварување Сандали Дама Секси Отвори Пети Сандали, Златни Сина S080 Нашите производи се од врвен квалитет, во модерен стил, со висок квалитет и ниска во цената. Ако сакате, можете да се обрне внимание на продавница, постојат нови производи и попуст ќе биде препорачливо за вас во времето. Можете исто така да ги запознае со нашите пријатели и ние ќе ви даде специјален попуст. ви благодариме!
Плаќање
Во моментов,што може да се плати со користење на Visa,Master Card,Western Union и банкарски трансфер.
Испорака
Превозот Метод,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e Packet,DHL,EMS и така натаму.Ние ќе изберете најбрзо и најбезбедно начин на транспорт.
Dlivery Време
а.DHL обично трае 5-7 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд)
б.EMS обично трае 10-15 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд)
в.e Packet обично трае 7-25 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд)
г.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
1)10-20 работни дена во Азија
2)20-35 работни дена да Запад Евра, Океанија и Среден Исток
3)30-60 работни дена да Јужна Americe и Африка
Наплата и Враќање
1.Ако постои било каков проблем со цел,ве молиме контактирајте со нашата Служба за корисници прво.

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
PU
Број На Модел На:
S080
Затворање Тип:
Лизга-На
Стил:
Моден
Бренд Име:
Lsewilly
Моден Елемент:
Кристално
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Сандала Тип:
Основни
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
PU
Повод:
Партија
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Тип:
Оптоварување
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Назад Контра Тип:
се лизга на
Пол:
жена
Големина:
32.33.34.35.36.37.38.39.40.41.42.43
боја:
сина,златна
Пета Тип:
оптоварување пета
Повод:
Канцеларија.На отворено.Партија.
Пети Тип:
отворете пети
Пета Висина:
8cm
платформа:
1cm
R

Купувачите избираат и