.

.

Gullick 2018 Нова Мода Високи Потпетици Сандали Жени Секси Сомот Отвори Пети Тока Чевли Женски Ткаат Elegan Пумпи Потпетици Вистински Фотографии

Gullick 2018 Нова Мода Високи Потпетици Сандали Жени Секси Сомот Отвори Пети Тока Чевли Женски Ткаат Elegan Пумпи Потпетици Вистински Фотографии

DEN 4175.52
Од стока


Answer : ___________________________ Note : драги мој пријател, ако не сте сигурни за тоа која големина ти треба да изберете, кажете ми колку цм на ногата ве молам, јас ќе ви дадам некои големина предлог.на пример, мојата нога е 23.5 см, па јас изберете НИ големина 6.5(Секој има различна форма на нога, како и различни навики, па големината на препораки за повикување само)
Ви благодариме за вашата посета! Имаат добар ден!!!

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
22
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Тока Рака
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Сандала Тип:
Гладијатор
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Обвивка Материјал:
Синтетички
Повод:
Партија
Моден Елемент:
Рим
Бренд Име:
Gullick
Горниот Материјал:
Синтетички
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Со Платформи:
No
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
R

Купувачите избираат и