.

.

ПРОДАЖБА Бесплатен превозот жените природни вистински зајакот крзно јакна waistcoat/јакни зајакот плетени зима топол капут harppihop

ПРОДАЖБА Бесплатен превозот жените природни вистински зајакот крзно јакна waistcoat/јакни зајакот плетени зима топол капут harppihop

DEN 3120.00
DEN 5199.84
-40 %
Од стока


Големина На : биста е околу 88 да 104cm CM

Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
HARPPIHOP
Стил:
Моден Тенок Крзно
Тип:
Тенок
Декорација:
Крзно
Материјал:
Зајакот Кожа,Крзно
Број На Модел На:
RB230
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
V Деколте
Затворање Тип:
Отворете Бод
Маскирани:
No
ЗанаетТехника:
Плетени
Стил:
Повик
R

Купувачите избираат и