.

.

Девет засекогаш трговија на големо Мода жени мажи Накит Микро Отвори Циркон Црна три diso топката Ресни плетење монистра Нараквици

Девет засекогаш трговија на големо Мода жени мажи Накит Микро Отвори Циркон Црна три diso топката Ресни плетење монистра Нараквици

DEN 1848.00
DEN 2640.00
-30 %
Од стока


Метална боја:
измешајте 4 боја
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Девет засекогаш
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Бакар
Затворач Тип:
Чипка-Up
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
17526
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Материјал:
Кубен Циркони
Пол:
Унисекс
Должина:
12-26cm
Се прилагодите:
Yes
styel:
Микро Отвори Циркон јасно diso топката Ресни хривнија
Зборот:
цирконот Ресни Хривнија за жени
R

Купувачите избираат и