.

.

ELOHYI Жени Мажи Трендовски рачно изработени Пердув Крило 5mm Бакар Монистра Бохемски Прилагодување Бакар Монистра Нараквици Накит за Подарок трговија на Големо

ELOHYI Жени Мажи Трендовски рачно изработени Пердув Крило 5mm Бакар Монистра Бохемски Прилагодување Бакар Монистра Нараквици Накит за Подарок трговија на Големо

DEN 194.00
DEN 215.52
-10 %
Од стока


Должина:
18cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
BR0018
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Чипка-Up
Бренд Име:
ELOHYI
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Пердув
Функција:
Моден
Функција:
нараквици за жени
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина
дизајн:
Нараквици Жените шарм хривнија
Пол:
Децата, Унисекс, Жените
Мушка материјал:
Natual Камен
Хривнија Meterial:
кожа
R

Купувачите избираат и