.

.

2 парчиња Пред стабилизатор голема моќ Бар линк одговара за Citroen C3 C2 DS3 , 5087.45

2 парчиња Пред стабилизатор голема моќ Бар линк одговара за Citroen C3 C2 DS3 , 5087.45

DEN 1760.00
DEN 1872.00
-6 %
Од стока


.
ОЕМ# 5087.45
.
.
Производот одговара за
Citroen C3 II 1.1 TU1 A - 44 (60) бензински hatchback 02.2008 - 12.2009 08-09 Citroen C2 1.1 TU1 A - 44 (60) бензински hatchback 07.2008 - 03.2010 08-10 Citroen C3 III 1.1 TU1 A - 44 (60) бензински hatchback 01.2010 - 10 - Citroen C3 III 1.1 TU1 A - 44 (60) бензински / гас hatchback 11.2010 - 10 - Citroen C3 I 1.1 TU1 JP - 44 (60) бензински hatchback 02.2002 - 06.2008 02-08 Citroen C2 1.1 TU1 JP - 44 (60) бензински hatchback 07.2003 - 06.2008 03-08 Citroen C3 II 1.4 TU3 JPCNG - 49 (67) течен гас hatchback 01.2008 - 12.2009 08-09 Citroen C3 III 1.4 DV4 C HDI 50 (68) дизел hatchback 01.2010 - 10 - Citroen DS3 1.4 DV4 C HDI 50 (68) дизел hatchback 04.2010 - 10 - Citroen C2 1.4 DV4 TD HDI 50 (68) дизел hatchback 07.2003 - 03.2010 03-10 Citroen C3 III 1.4 DV4 TD HDI 50 (68) дизел hatchback 06.2010 - 10 - Citroen C3 јас 1.4 DV4 TD HDI 51 (69) дизел hatchback 02.2002 - 12.2009 02-09 Citroen C3 јас Pluriel 1.4 DV4 TD HDI 51 (69) дизел конвертибилна 05.2004 - 10.2009 04-09 Citroen C3 јас 1.4 TU3 A - 54 (73) хибрид/бензин hatchback 02.2002 - 09.2005 02-05 Citroen C2 1.4 TU3 A - 54 (73) хибрид/бензин hatchback 09.2003 - 03.2010 03-10 Citroen C3 III 1.4 TU3 A - 54 (73) бензински hatchback 11.2009 - 09 - Citroen C3 III 1.4 TU3 AE5 - 54 (73) бензински hatchback 11.2009 - 09 - Citroen C3 јас 1.4 TU3 JP - 54 (73) бензински / гас hatchback 02.2002 - 09.2005 02-05 Citroen C3 јас 1.4 TU3 JP - 54 (73) бензински hatchback 02.2002 - 12.2009 02-09 Citroen C3 јас Pluriel 1.4 TU3 JP - 54 (73) бензински конвертибилна 05.2003 - 07.2008 03-08 Citroen C3 јас Pluriel 1.4 TU3 JP - 54 (73) хибрид/бензин конвертибилна 05.2005 - 10.2009 05-09 Citroen C3 III 1.4 TU3 JP - 54 (73) Flexfuel hatchback 03.2009 - 09 - Citroen C3 јас 1.

Материјал Тип:
исто како и оригинални делови
Земја/Регион на Производство:
Кина
Тојота Модел:
MR2
Специјални Функции:
iso91001
Бренд Име:
TAHIKO
Објектот Тежина:
0.5
Поставување на Возило:
Задните
MR2-Година:
1991
Производителот Дел Број:
EMN-0011638
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Состојба:
Нови
Гаранција:
Yes
Земја на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
EMN-0011638
Место на Возило:
Предна Оска лево и десно
Надворешниот Тема [mm]:
M10X1.5
ОЕМ:
5087.45
R

Купувачите избираат и