.

.

Џ.К Голема Големина 48 2018 Лето Дебели Med Потпетици Влечки Жените Плоштадот Пети Маски Метал Декорација Неформални Обувки Дами Слајдови Чевли

Џ.К Голема Големина 48 2018 Лето Дебели Med Потпетици Влечки Жените Плоштадот Пети Маски Метал Декорација Неформални Обувки Дами Слајдови Чевли

DEN 1305.00
DEN 2373.12
-45 %
Од стока


Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 13, 14, 15, 16, 17
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
PU
Моден Елемент:
Метал Декорација
Горниот Материјал:
PU
Применливи место:
надвор
Бренд Име:
JED & КАРА J&К
Број На Модел На:
3301199jwj
Сезоната:
Лето
Обвивка Материјал:
PU
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Со Платформи:
No
Чевли Тип:
Слајдовите
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
ЕУР големина:
32-48
Пета Висина:
4.5 cm
поп елемент:
Метал Декорација
R

Купувачите избираат и