.

.

Големина 34-43 Нови Високи Потпетици Жените Пантофли Посочи Пети Тока Обувки Лето Моден Бренд Дами Маски Чевли Стил Надвор Слајдови

Големина 34-43 Нови Високи Потпетици Жените Пантофли Посочи Пети Тока Обувки Лето Моден Бренд Дами Маски Чевли Стил Надвор Слајдови

DEN 1371.00
DEN 2688.00
-49 %
Од стока


3070592379008722 ДО 50% OFF US $ 27.00 /пар US $ 36.00 /пар US $ 26.00 /пар US $ 26.00 /пар US $ 24.00 /пар US $ 2.007 /пар US $ 26.00 /пар US $ 24.00 /пар US $ 32.00 /пар US $ 24.00 /пар US $ 26.00 /пар US $ 19.00 /пар
Почитувани Пријатели,ве молиме прочитајте ги информациите пред да ред
Транспорт време е за 25-90 дена, ако не можете да го добиете вашиот парцела во 30 дена, ве молиме да стапите во контакт со нас да се продолжи датум на испорака за вас.
Ако не ви стигне пратката по 60 дена од денот на испорака,ние и ветуваме ние ќе се направи целосна наплата прво ,кога ќе го добиете пакет ,може да се pls контакт со нас и да се плати тоа повторно.
Затоа,немојте да се применуваат во текот на 60 дена од спорот,ова е Несакана.
Ако вашата цел е голема, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета цена, ние може да понуди ЕМС или DHL бесплатен превозот.
Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!
Големина : видете на следната табела ,ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење
За Пакет : Ние ќе ги пакувам со гумени чантата, исто како на следната слика.
За Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Бренд Име:
MSLNCORP
Горниот Материјал:
PU
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
aiscpin.18-24.ef
Сезоната:
Лето
Применливи место:
надвор
Обвивка Материјал:
Синтетички
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Кристално
Со Платформи:
No
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Чуден Стил
Чевли Тип:
Основни
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Пета Висина:
8cm
R

Купувачите избираат и