.

.

D&Henlu Плус Size43 Кристал Слајдови Жените 2018 Лето Влечки Жените Лето Оптоварување Жените Сандали Флип Апостолки Жените Лето Злато

D&Henlu Плус Size43 Кристал Слајдови Жените 2018 Лето Влечки Жените Лето Оптоварување Жените Сандали Флип Апостолки Жените Лето Злато

DEN 1315.00
DEN 2390.40
-45 %
Од стока


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_2
Забелешка : ве Молиме, изберете ја според големината на ногата должина (cm). Ако ногата должина е 21.1-21.5 cm, ве молиме цел големина 3. Ако ногата должина е 21.6-22cm, ве молиме цел големина 4. Ако ногата должина е 22.1-22.5 cm, ве молиме цел големина 5. Ако ногата должина е 22.6-23cm, ве молиме цел големина 6. Ако ногата должина е 23.1-23.5 cm, ве молиме цел големина 7. Ако ногата должина е 23.6-24cm, ве молиме цел size 8. Ако ногата должина е 24.1-24.5 cm, ве молиме цел големина 9. Ако ногата должина е 24.6-25см, ве молиме цел големина 10. Ако ногата должина е 25.1-беа 25,5 см, ве молиме цел големина 11. Ако ногата должина е 25.6-26cm, ве молиме цел големина 12. Ако ногата должина е 26.1-26.5 cm, ве молиме цел големина 13.
Чевли Информации :
Материјал : стп
Обвивка Материјал : стп
Outsole Материјал : гума
Пета Висина : 8cm
Платформа Висина : 2.5 cm
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
PU
Бренд Име:
D&Henlu
Моден Елемент:
Кристално
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
PU
Применливи место:
надвор
Пета Тип:
Оптоварување
Сезоната:
Лето
Обвивка Материјал:
PU
Број На Модел На:
QNML5968
Чевли Тип:
Слајдовите
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
голема големина жените за чевли:
плус големина на чевли за жени
2018 жените за чевли:
лето чевли 2018
R

Купувачите избираат и