.

.

за ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Голф 4 Jetta MK4 Бора Црна Боја Климатизација Рамка Клима-клима уред Панел Кутија 1J0 819 157

за ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Голф 4 Jetta MK4 Бора Црна Боја Климатизација Рамка Клима-клима уред Панел Кутија 1J0 819 157

DEN 374.00
DEN 480.00
-22 %
Од стока


за "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 Голф 4 Jetta MK4 Бора Црна клима Рамка Клима-клима уред Панел 1 J0 819 157

Бренд Име:
SHANGLAN
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Производителот Дел Број:
1J0819157
Објектот Должина:
46
Објектот Ширина:
26
Објектот Висина:
10
Објектот Тежина:
0.8
Материјал Тип:
Пластични
Осветленост Дел Број:
1J0 820 045 F
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
ПРЕД
Другиот Дел Број:
1J0 820 045F 1J0820045F 1J0820045
R

Купувачите избираат и