.

.

2017 4.3 Автомобил на LCD екран TFT Колор Монитор Екран За Автомобил Обратна Rearview Камерата Поддржува NTSC/PAL Видео систем LCD Монитор

2017 4.3 Автомобил на LCD екран TFT Колор Монитор Екран За Автомобил Обратна Rearview Камерата Поддржува NTSC/PAL Видео систем LCD Монитор

DEN 950.00
DEN 1056.00
-10 %
Од стока


Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет!
TFT-LED Монитор во Боја
Свитлива и пренослив
2 viedo влезови
Заден поглед на приоритет
Едноставен за инсталација и употреба
Поддржува NTSC/PAL Видео системот
TFT-LCD, high-definition екран, направи сликата појасна, повеќе живописни бои
4.3 инчи. Најдобро за безбедна употреба на Задните видите
Спецификации :
Големина на екранот : 4.3 инчен
Aspect ratio : 16 : 9
Резолуција : 480 RGBx272
Видео систем : NTSC/PAL компатибилен
Напојување : DC 12 V
Номинална моќност : 3 W
Поддржува автомобил DVD, VCD, камера, и други видео опрема
Со 2 видео влезот на пристаништето, бели видео кабел се поврзува со автомобил rearview камера, жолтата поврзува со DVD или VCD
При паркирањето на автомобилот ,rearview слика да се појави на екранот автоматски
Без menu копче
Не аудио влез или излез.
Оперативен Температура : -10 до +50 степен Centigrade
Температура на чување : -20 до 60 степен Centigrade
Објектот Големина : 13cm x 10.8 cm x 8.6 cm
Боја : Црна
Пакетот Вклучува :
1 x 4.3 Инчен Монитор
1 x Моќ кабел

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Огледала
Име На Модел:
0066
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Година:
2017
Објектот Тежина:
268g
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
FEELWIND
R

Купувачите избираат и