.

.

За Ford Explorer 2012 - 2018 Пластични Црна Седиште Под Топлина Кат Климатизација AC Оџакот на Пропустливи Штекер Решетката Покрие Трим 2 Компјутери

За Ford Explorer 2012 - 2018 Пластични Црна Седиште Под Топлина Кат Климатизација AC Оџакот на Пропустливи Штекер Решетката Покрие Трим 2 Компјутери

DEN 635.00
DEN 729.60
-13 %
Од стока


Моден Авто Трим S Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување !
Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме !
Ако ви требаат повеќе информации за производот , ве молиме кликнете на копчето : повеќе информации за производот Одговара За Ford Explorer 2012 - 2018 Само Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : пластични Боја : црна Вклучени : 2 buc Превозот Политика 1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по добиени проверена плаќање. 2. Ние сме компанија, нашите ќе имаат некои викенд или празник. Затоа, некаде ние треба повеќе време да се справи со вашата нарачка. Се надевам дека ќе може да се разбере. 3. Сите производот ќе имаат на следење на број, можете да traking со себе. 4. Предаден од страна на воздух пошта која вообичаено трае 15-28 работни дена за пристигнување. 5. Тоа е меѓународен shpping, некаде парцела имаат проблем на патот или на Царинската управа. Ако не можеше да се добие во време, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! За време на испорака 1, Нашиот систем ќе ви ги понудиме некои превозот начин за избор, кога ќе се направи нарачка.

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
lapetus
Објектот Ширина:
0cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Должина:
0cm
Име На Модел:
За Ford Explorer
Година:
2012 - 2018
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0kg
R

Купувачите избираат и