.

.

20 инчи Заеднички стандарди,универзална Филтер елемент Сетови,PP памук/зрнести јаглерод UDF/компримиран јаглерод CTO,Вода Филтер филтри

20 инчи Заеднички стандарди,универзална Филтер елемент Сетови,PP памук/зрнести јаглерод UDF/компримиран јаглерод CTO,Вода Филтер филтри

DEN 2424.00
DEN 2635.20
-8 %
Од стока


Вие ќе добиете добри производи од Кина !!!
20 инчи Заеднички стандарди,универзална Филтер елемент Сетови,PP памук/зрнести јаглерод UDF/компримиран јаглерод CTO,Вода Филтер филтри
Опис 1.Прво ниво : PP памук филтер Спецификации : 20 " Филтрација на точноста : 1/5 micron Третман на вода : околу 6 тони Употреба период : 3 ~ 6 месеци (се препорачува 3 месеци замена) Функција : може да се отстрани слоевита, рѓа, цврстиот отпад, colloids, и други нечистотии во водата. 2.Второ ниво : зрнести активниот јаглен филтер (UDF филтер) Спецификации : 20 " Третман на вода : за 12 тони Употреба период : од 6 до 12 месеци (се препорачува 6 месеци замена) Функција : Адсорпција heterochromy, мирис, остаток на хлор, trichloromethane итн и Супстанции кои се штетни за човековото тело во вода. 3.Трето ниво : компресирани активниот јаглен филтер (CTO филтер) Спецификации : 20 " Третман на вода : за 12 тони Употреба период : од 6 до 12 месеци (се препорачува 6 месеци замена) Функција : можат да бидат ефективни, адсорпција на различна боја, мирис, остаток на хлор, Со двојна функција на филтерот перформанси. Пакување : ПП Филтер x 1pcs UDF филтер x 1pcs CTO филтер x 1pcs СОВЕТ : Ако имате било какви прашања , молам контактирајте ме ,или оставете порака на нас ,ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на вас ,ви благодариме
Екранот -
Шопинг Водич
-
Плаќање :
1. Ние прифатени Зачувам плаќање.
2. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка.

Тип:
Вода Филтер Делови
Бренд Име:
KELAN
Број На Модел На:
PP-UDF-UDF
R

Купувачите избираат и